czwartek, 15 października 2015

wstęp..informacje...

informacje....
Witam wszystkich tu zgromadzonych! Tak tak...wiem usunęłam bloga o zwierzętach a to tylko dla tego że przyjaciółka zrezygnowała sama nie wiem czemu...może nie miała odwagi? Nie wiem naprawde nie wiem..ale tak sobie pomyślałam że nie będę usuwać całego bloga...więc jak widzicie nowy blog,wybrałam tematykę o królu lwie...bardzo lubię tę bajkę...przypadła mi do gustu :) ta bajka przypomina nie którym że byli dziećmi...oczywiście nie mówię o sobie bo nadal jestem dzieckiem:) chodzi o np.30 latków mówią że są starzy ale to nie prawda,w głębi ducha zawsze będą małymi dziećmi:)....
wstęp....
więc tak zapraszam serdecznie na tego oto bloga będzie on opowiadał o pewnej lwicy ....Luny jest to opowiadanie od samego początku...od narodzin do śmierci i będzie się to kręcić jak karuzela...dlaczego tak?....zamierzam jeszcze opowiadać historie następnych pokoleń...dzieci,wnuków i tak dalej....no dobra już kończę bo na końcu zdradzę wam całą fabułę :) więc powodzenia pozdrawiam życzę samych dobrych ocen w szkole i prezentów wiele,by zawsze się spełniało wasze każde marzenie ;)
a u zapraszam na bloga mojej najwspanialszej kuzynki pod słońcem Kiary tu macie link...⬇


krol-lew-dzisiejsze-czasy-4.blogspot.com/

2 komentarze:

  1. 💖 dziękuje ci 💖 na pewno będę czytać :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem bardzo ciekawa, jak potoczą się losy Luny ^^ Czekam na pierwsze notki z niecierpliwością ^^
    Pozdrowionka ^^

    OdpowiedzUsuń